Çağrı Merkezi: 0 (850) 303 7737

Blog

Kadın Giyiminde Renk Oyunları Fark Et!
Kadın Giyiminde Renk Oyunları Fark Et!
Moda kavramı her ne kadar kadın erkek fark etmeden herkes için geçerli olsa da gerek modacılar gerekse insanlar bu konu ile ağırlıklı olarak ilgilenenlerin kadınlar olduğunu bilmekte ve buna göre de çalışmalarını yapmakta. Böyle olunca da her sezon öncesinde modacılar kadın giyim konusunda birbirinden farklı çalışmalar yapmaya başladılar.
Giyimde Kadın Modası Bir Adım Önde
Giyimde Kadın Modası Bir Adım Önde
Geçmişten günümüze kadın giyiminde birçok model ve tarzda kıyafetler üretilmiş ve bayanlarımızın giyimlerine en güzel şıklığı veren bu kıyafetler her geçen yıl daha da modern hale getirilerek marka ve firmaların katkılarıyla bayan giyiminde gelinmesi gereken en üst noktalara gelinmiştir. Dünya giyim markaları her yıl ürettiği farklı tarzda ve farklı modellerde bayan giyim modellerini çeşitli defileler ve sosyal medya ortamlarında tanıtarak, bayanların giyimlerindeki gelmiş oldukları noktalara taşımışlardır.
Büyük Beden Şıklığı Alışkanlığımız
Büyük Beden Şıklığı Alışkanlığımız
Tekstil ve moda adına günümüzde her bedene her boy ve her ebattaki insanımıza uygun giyim tarzları tasarlanmaktadır ve bu her geçen gün teknolojinin bizlere sağladığı faydalar sayesinde çeşitliliğini artırarak ilerlemektedir.
Şu Aralar Giyimde Neler Trend?
Şu Aralar Giyimde Neler Trend?
Sıradanlıktan kurtulup, tarzında ve stilinde farklılık yaratmak isteyen bayanların sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Kadınlar gardıroplarına stil dokunuşlar yaparak her sezon göz alıcı şıklıkta yeni trend kıyafetler almaktadırlar. Her mevsim bayan giyim trendleri üst düzey tasarımcı ve editörlerin sihirli parmaklarının dokunuşlarıyla kadın giyiminde harikalar yaratılmaktadır...
Alışveriş Planlaması İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!
Alışveriş Planlaması İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!
Sürekli kıyafet alıyorsunuz ancak dolabın karşısına geçtiğinizde yine de giyecek bir şey bulamıyor musunuz? O halde ya kendiniz için doğru parçaları almıyorsunuz ya da sadece almış olmak için alıyorsunuz. Bunun önüne geçmek basit bir alışveriş planlaması ile mümkün.