Çağrı Merkezi: 0 (850) 303 7737

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ? 

Ellamod.com.tr, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. ELLA OTOMOTİV TEKSTİL İNŞAAT GIDA MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD ŞTİ. olarak ellamod.com.tr ve Ella Giyim perakende mağazası ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 150 Bin den fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Ellamod, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Ellamod.com.tr, tesettür kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi

Ellamod.com.tr'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Ellamod.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Ellamod.com.tr'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Ellamod.com.tr'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.